مهندس جبلی در هشتمین جلسه کمیته منابع انسانی:
پیشرفت علمی و ارتقاء دانش حرفه‌ای کارکنان از اولویت‌های حوزه منابع انسانی است

معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی گفت: پیشرفت علمی و ارتقاء دانش حرفه‌ای کارکنان از اولویت‌های حوزه منابع انسانی است و راه پیشرفت و ارتقا در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بر کسی بسته نیست.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مهندس جبلی با بیان این مطلب در هشتمین جلسه کمیته منابع انسانی که ماه مبارک رمضان با حضور مدیران و کارشناسان منابع انسانی گروه کشتیرانی در سالن اجتماعات مجموعه شیان برگزار شد، از پیشرفت پروژه‌های تعریف شده در سال 1400 در خصوص استقرار نظام برنامه‌ریزی نیروی انسانی به منظور تأمین بهینه نیروهای انسانی مورد نیاز سازمان تقدیر و تشکر کرد و ضمن تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه سرمایه انسانی و پشتیبانی در سال 1401، ابلاغ آن را به شرکت‌ها اعلام نمود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بلوغ سازمانی یکی از مقیاس‌های آمادگی و توانایی سازمان است که از طریق افراد، فرایندها، داده‌ها و فناوری‌های موجود در آن مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: سرمایه انسانی در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سطح شرکت‌های زیرمجموعه شستا پیشرو و پیشتاز می‌باشد و دارای بلوغ سازمانی است.

در بخش دیگری از این جلسه، گزارشی از برنامه‌ها و پروژه‌های معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی در سال جدید توسط مدیریت امور کارکنان ارائه گردید. همچنین مدیریت امور تشکیلات، سیستم‌ها و روش‌ها در خصوص اهداف و برنامه‌های راهبردی توضیحاتی را مطرح نمود.

شایان ذکر است در این جلسه کارشناسان مدیریت امور کارکنان نیز به تشریح چالش‌های موجود در حوزه منابع انسانی و پرسش و پاسخ با سایر همکاران این حوزه پرداختند.


1401/02/06

Bookmark and Share   شماره خبر :6980 تعداد بازدید :250

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload