کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد مستضعفان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

گروه اقتصادی بنیاد مستضعفان و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف هم افزایی و مشارکت برای توسعه فعالیت‌های بندری و دریایی در بنادر خارج از کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ، این تفاهم نامه بین معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نمایندگی از گروه بنیاد به عنوان طرف اول و مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان طرف دوم به امضا رسیده است.

بر اساس این گزارش، کسب مشاوره، تجارب، اطلاعات و دانش فعالیت‌‌های بندری و دریایی طرف دوم در خارج از کشور و تعریف و اجرای فعالیت‌های مشترک از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

بررسی زمینه‌های همکاری خدمات بندری با طرف دوم در بندر سالیانکا و سایر بنادر خارجی و  بررسی زمینه‌های همکاری خدمات حمل و نقل دریایی با طرف دوم در بنادر خارجی از جمله حوزه های مورد علاقه طرف اول در این تفاهم نامه می‌باشد.

گفتنی است، زمینه‌های علاقه‌مندی طرف دوم قرارداد نیز شامل بهره گیری از ظرفیت و قابلیت‌های طرف اول در حوزه خدمات بندری و دریایی در بنادر روسیه و کشورهای همسو، چین، کشورهای آسیای جنوب شرقی و بنادر ایران و همچنین مشارکت و همکاری با طرف اول جهت راه اندازی بندر اساسی ایران در کشور چین و ارائه خدمات بندری به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.


1399/07/22

Bookmark and Share   شماره خبر :5754 تعداد بازدید :249

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload