مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران: تأمین منافع هم‌زمان شرکت و کارکنان در اولویت است

نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، گفت: یکی از اساسی‌ترین وظایف یک شرکت تأمین منافع کارکنان است.

به گزارش خبرنگار ما، مهندس محمدرضا مدرس ‌خیابانی طی دیداری صمیمانه با کارکنان و همکاران گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مستقر در بندر امام‌خمینی، با بیان اینکه یکی از اساسی‌ترین وظایف یک شرکت تأمین منافع کارکنان است، تصریح کرد: هر مجموعه‌ای در تأمین منافع کارکنان خود ناتوان عمل کند قطعاً دچار مشکل می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه یک سازمان موفق هم‌زمان با تأمین منافع کارکنان، تأمین منافع شرکتی را نیز در اولویت خود قرار می‌دهد، خاطرنشان کرد: در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سعی شده تا جبران خدمات همکاران محترم متناسب با درآمدهای شرکت باشد.

مهندس مدرس‌ خیابانی با اذعان به این نکته که تعدادی از همکاران از برخی تبعیض‌ها گلایه دارند، تأکید کرد: با وجود همه کاستی‌ها سعی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جبران خدمات تمامی کارکنان خدوم است.

وی خاطرنشان کرد: در گروه کشتیرانی بحث شایسته‌گزینی را به دور از ملاک‌های جنسیتی دنبال می‌کنیم تا از این طریق همکاران برای مسئولیت‌های مختلف انتخاب شوند.

مهندس مدرس خیابانی افزود: در مسیر دستیابی به اهداف گروه کشتیرانی و هموار ساختن مسیر رو‌به‌تعالی می‌باید دستورالعمل‌ها را بر اساس بضاعت‌مان تنظیم و اجرا کنیم.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به استان خوزستان، با حضور بر عرشه کشتی چندمنظوره "نشاط"، در گفت‌وگویی صمیمی با کارکنان این کشتی بر ضرورت ارتباط پررنگ‌تر گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با خانواده دریانوردان تأکید کرد و از روابط‌عمومی گروه خواست تا در این ارتباط برنامه‌های جامعی را تهیه و تدوین کند.

شایان ذکر است، مهندس مدرس ‌خیابانی طی سفر به استان خوزستان از امکانات کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مستقر در بندر امام‌خمینی ازجمله: شعبه نمایندگی هوپاد‌دریا، کشتیرانی جنوب خط ایرانو ... بازدید به عمل آورد و با کارکنان شرکت‌های زیرمجموعه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مستقر در این بندر دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

ضمناً، عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان نیز طی سفر مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گزارشی از وضعیت بندر را به اطلاع ایشان و هیئت همراه رساند.1398/07/25

Bookmark and Share   شماره خبر :4431 تعداد بازدید :1567

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload