همکاران دریانورد برای ثبت آمادگی الحاق فقط از سیستم HRM استفاده کنند

شرکت تأمین نیرو اعلام کرد: همکاران دریانورد جهت ثبت آمادگی برای الحاق به کشتی فقط از طریق سیستم HRM به آدرس hrm.scsco.net اقدام کنند.

مراحل ثبت نام به ترتیب زیر است:

الف- ورود به سامانه  hrm.scsco.net با نام کاربری و کلمه عبور که کد ملی می‌باشد.

ب - ورود به قسمت خدمات پرسنلی

ج - ورود به قسمت ثبت درخواست‌ها در وسط صفحه

د - انتخاب گزینه آمادگی برای الحاق

حدر قسمت شرح به ترتیب: نام و نام خانوادگی، سمت، کد پرسنلی، نام شهر محل سکونت و تلفن‌های تماس (همراه و ثابت) و هر موضوعی که مد نظر دارید را در زمان ثبت نام وارد نمایید.

(ملاک شماره تماس این شماره‌ها خواهد بود و در صورت پاسخگو نبودن و یا در دست نبودن به عنوان عدم آمادگی جهت الحاق محسوب خواهد شد).

قبل از اعلام آمادگی لطفا ًبه موارد زیر توجه فرمایید:

  1. ثبت اعلام آمادگی باید 2هفته قبل از اتمام مرخصی انجام شود، در غیر این صورت در صورت نقص مدارک و یا منع شدن از الحاق به کشتی، شخص بعد از اتمام مرخصی بدون وضعیت حقوقی خواهد شد.

2) اعتبار گذرنامه و کارت زرد در زمان اعلام آمادگی و الحاق به کشتی بدون در نظر گرفتن اینکه بر روی چه کشتی‌ای و برای چه مدت  و به چه بنادری تردد خواهید کرد باید بالای یکسال و بقیه مدارک بالای 6 ماه باشد.

 با توجه به اینکه در بعضی سمت‌ها لیست انتظار طولانی است، امکان دارد در زمان انتظار اعتبار مدارک به زیر مدت اعتبار تعیین شده برسد که شخص موظف است نسبت به تمدید مدارک خود در زمان انتظار اقدام نماید.

جهت تمدید و یا تعویض گذرنامه و شناسنامه دریایی با آقای نیکخواه - 02172415623  تماس حاصل فرمایید.

جهت امور مربوط به کارت‌های جانبی و گواهی نامه شایستگی افسران و ملوانان با خانم مقدم  02172415654  تماس حاصل فرمایید.

3)اگر کارت کاربر مخابرات(افسران) دارای اعتبار زیر 6 ماه باشد باید کاربر مخابرات در گواهی نامه شایستگی وارد شود.

4) اگر کارت اطفاء حریق پیشرفته و یا شناور بقا و قایق نجات و یا ایمنی چهار گانه زیر 6 ماه اعتبار داشته باشد باید در دوره بازآموزی در بوشهر شرکت نمایید. جهت ثبت نام در دوره با آقای فضلی - 02172415655  تماس حاصل فرمایید.

5) قبل از اعلام آمادگی از ورود اسکن مدارک در سیستم کنترل مدارک توسط آقای عیوضیان  02172415634  اطمینان حاصل فرمایید. آدرس ایمیل جهت ارسال اسکن مدارک cpdesk3@krc-co.net می باشد.

6)کارت سلامت صادره شده در مراکزی غیر از از مرکز شیان و بندر عباس پذیرفته نیست.

دکتر معتمد کشتیرانی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه آماده ارائه خدمات در مرکز شیان می‌باشد.

(دکتر توکلی فقط در روزهای دوشنبه در مرکز شیان حضور دارند).

جهت صدور معرفی نامه با خانم بخشی  02172415621  تماس حاصل فرمایید.

7) اگر در کارت سلامت توضیحات مراجعه مجدد به دکتر معتمد و یا وزن وجود دارد قبل از ثبت نام ، تأییدیه دکتر را به‌ دست آورید.

8) فاصله در اسامی اشخاص و محل تولد مغایرت محسوب می‌گردد. مشخصات فردی در پاسپورت و شناسنامه دریایی باید در همه موارد کاملاً یکسان باشد. در غیر این صورت پس از الحاق به کشتی کلیه هزینه‌‌های الحاق و پیاده شدن به عهده شخص می باشد.

9) با مراجعه مجدد به سیستم HRM وضعیت ثبت نام خود رامشاهده نمایید. در صورت عدم تأیید آمادگی توسط مسئول مربوطه پس از تکمیل مدارک دوباره در HRM ثبت درخواست نمایید. لطفاً پس از تأیید درخواست الحاق، از تماس تلفنی اجتناب فرمایید. بررسی و تأیید درخواست الحاق به علت کثرت درخواست‌ها تا دو روز کاری زمان خواهد برد.

10) شماره‌ای که بر روی تلفن‌های شما بعد از تماس ما ظاهر می‌شود متفاوت با شماره‌های مستقیم ما می‌باشد. لطفاً با آن شماره تماس نگیرید و فقط با شماره‌های مشخص و منحصر به فرد مسئول خود در هر قسمت تماس حاصل فرمایید.  


1397/11/04

Bookmark and Share   شماره خبر :2649 تعداد بازدید :1139

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload