درپی برگزاری مسابقه بزرگ اندیشه های امام خمینی(ره) به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد، اسامی برندگان این مسابقه از سوی روابط عمومی گروه کشتیرانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در این مسابقه که با رویکرد آشنایی کارکنان گروه کشتیرانی با اندیشه های امام خمینی(ره) از سوی روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به صورت الکترونیکی برگزار شد 266 نفر از همکاران هلدینگ و شرکت‌های مختلف گروه کشتیرانی شرکت کردند که از میان شرکت کنندگان 175 نفر به تمامی سؤالات پاسخ صحیح داده بودند.

شایان ذکر است طی قرعه کشی انجام شده، از بین شرکت کنندگانی که به تمامی سؤالات پاسخ صحیح دادند 30 نفر از همکاران گروه کشتیرانی به شرح جدول ذیل به عنوان برندگان این مسابقه انتخاب شدند.

گفتنی است تعداد برندگان هر یک از شرکت‌ها بر اساس تعداد شرکت‌کنندگانی که از آن شرکت در مسابقه حضور داشته‌اند اختصاص یافته است.

برندگان  برای دریافت جوایز خود می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 20 خرداد ماه جاری به روابط عمومی (آقای مدنی) مراجعه و یا با شماره 23842009 تماس حاصل نمایند.