مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، بازنشستگان را آیینه تمام نمای آینده شاغلان دانست و بر ضرورت اهتمام جدی تر تمام ارکان گروه برای حفظ و تکریم بازنشستگان تأکید کرد.

به گزارش روابط ‌عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مهندس محمدرضا مدرس خیابانی، مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در نشست با مدیرعامل، رئیس و اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگان گروه کشتیرانی بر اهتمام برای انجام اقدامات حمایتی در جهت حفظ شأن همکاران بازنشسته تأکید کرد.

وی طی سخنانی در خصوص اهمیت اقدامات انجام شده در زمینه کاهش دغدغه‌های همکاران بازنشسته گفت: بازنشستگان آینه تمام نمای آینده شاغلان هستند و از این جهت سعی ما همواره در جهت احترام به پیش‌کسوتان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و جلب رضایت این عزیزان است.

مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مهم‌ترین خواسته و انتظار بازنشستگان حفظ شأن آنان است، افزود: تمام تلاش ما این است که در حد توان در جهت کاهش دغدغه‌های همکاران بازنشسته قدم برداریم.

وی در ادامه با تأکید بر توزیع عادلانه امکانات رفاهی برای استفاده شاغلین و بازنشستگان تصریح کرد: باید به نوعی برنامه‌ریزی شود که ضریب استفاده از اماکن اقامتی گروه به 100 درصد برسد و با ایجاد سامانه‌ای، ظرفیت‌های خالی این اماکن جهت استفاده همکاران شاغل و بازنشسته اطلاع رسانی گردد.

وی همچنین اطلاع رسانی فراگیر اقدامات انجام شده برای بازنشستگان را با همکاری کانون بازنشستگان و روابط‌عمومی گروه امری ضروری دانست.

در بخش دیگری از این نشست مهندس سعید جبلی، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل و هیئت مدیره کانون بازنشستگان گفت: خدمت به بازنشستگان جزو کارهای نیک و ذخیره آخرت همه ما محسوب می‌شود.

وی در ادامه با تشکر از مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایت‌های بی‌دریغی که نسبت به بازنشستگان گروه دارند، افزود: هر گونه کمکی که شرکت بتواند در خصوص همکاران بازنشسته داشته باشد مطمئن باشید که دریغ نخواهیم کرد و تا کنون نیز چنین بوده است.

شایان ذکر است در این جلسه رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی گزارشی تفصیلی، ضمن تشریح عملکرد این کانون طی سالیان گذشته و خدماتی که به بازنشستگان ارائه می‌دهد، به بیان درخواست‌ها و انتظارات همکاران بازنشسته پرداخت.